Szczęśliwego Nowego Roku!

Pomimo tego, że ten rok nie należał do najłatwiejszych, doceniliśmy jak ważne jest być razem. Dziękujemy Wam za okazane wsparcie, zaufanie, zaangażowanie i wspólną pracę! Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Rafał Rajkowski, przewodniczący Platformy Obywatelskiej Radom i Wicemarszałek Mazowsza:

Rok 2020 dobiega końca!

Był to rok, który niewątpliwie zaskoczył nas wszystkich. Rok, w trakcie którego uczyliśmy się żyć w nowej rzeczywistości. Rok, który pokazał, że życie jest nieprzewidywalne. Rok, w trakcie którego nie poddaliśmy się i działaliśmy ze zdwojoną siłą.

Drodzy Państwo - bądźmy zdrowi i szczęśliwi w nadchodzącym 2021 roku!

 

Radosław Witkowski, prezydent Radomia:

 

2020 rok praktycznie za nami. Choć za sprawą pandemii był to wyjątkowy trudny czas, to i tak przyniósł wiele pozytywnych zmian w naszym mieście. Zakończyliśmy kilka ważnych dla mieszkańców inwestycji. To przede wszystkim przebudowa alei Wojska Polskiego, budowa Centrum Rehabilitacji i rewitalizacja Kamienicy Deskurów. Przebudowaliśmy m.in. ulicę Kierzkowską, Małęczyńską i Radostowską. Przedłużyliśmy bulwary nad Mleczną i wybudowaliśmy nowe ścieżki rowerowe, przy ul. Jana Pawła II, św. Brata Alberta i Aleksandrowicza. Gruntownie zostało też wyremontowane boisko przy ul. Rapackiego, stadion przy ul. Narutowicza doczekał się nowego oświetlenia. Na ulice wyjechało 10 nowych, elektrycznych autobusów, a pogotowie ratunkowe wzbogaciło się o nowe karetki.

To co niestety się nie udało, to dokończenie budowy Radomskiego Centrum Sportu. Po dziś dzień musimy mierzyć się z usterkami pozostawionymi przez poprzedniego wykonawcę. Nie bez wpływu na tempo prac pozostaje też pandemia.

 

U progu 2021 roku z całego serca pragnę życzyć wszystkim mieszkańom naszego miasta przede wszystkim powrotu do takiej rzeczywistości, jaką znamy sprzed pandemii. Mam nadzieję, że nowy rok będzie czasem, w którym wrócimy do realizacji swoich planów.

Wszystkim Państwu życzę zdrowia, optymizmu oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Do siego roku!