Spotkanie wigilijne w radomskiej Platformie Obywatelskiej

Opłatek, kolędy i tradycyjne świąteczne dania towarzyszyły spotkaniu wigilijnemu członków i przyjaciół Platformy Obywatelskiej w Radomiu.

Ten szczególny dzień dla każdego Polaka, swoją obecnością zaszczycili znakomici goście m.in. Pani Ewa Kopacz Marszałek Sejmu RP, Jego Ekscelencja Biskup Diecezji Radomskiej Ks. Henryk Tomasik, Pani Jolanta Hibner Poseł do Parlamentu Europejskiego, Pan Jacek Kozłowski Wojewoda Mazowiecki oraz wielu innych. Marszałek Sejmu RP Ewa Kopacz  zwracając się do wszystkich obecnych powiedziała: „ Jestem bardzo szczęśliwa, że możemy się jak co roku spotkać wszyscy razem. Jest to potwierdzeniem tego, że chcemy ze sobą wspólnie przebywać i w stosunku do siebie kierować najlepsze życzenia. Życzę  Wam przede wszystkim szczęścia, radości, miłości i zdrowia. Jeżeli to wszystko  jest w naszych domach, to wtedy możemy z każdym problemem dać sobie radę. Życzę, aby nadchodzące Święta były świętami rodzinnymi.”
Opłatek poświęcił biskup Henryk Tomasik, który w swoim przemówieniu życzył wielkiej wrażliwości na sprawy drugiego człowieka, wielkiej umiejętności obdarowywania dobrem napotykane osoby.
Wszyscy obecni poczuli rodzinny, radosny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

 

Więcej zdjęć na stronie www.facebook.com/PlatformaObywatelskaRadom