Strajk trwa. Prezydent zaprasza uczniów

Prezydent Radomia Radosław Witkowski zaprasza uczniów radomskich szkół, by w czasie trwającego strajku nauczycieli korzystali z bogatej oferty kulturalnej i sportowej miejskich placówek

Prezydent Radosłąw Witkowski w pierwszym dniu strajku ogłosił: - Chodzi o to, aby w sposób kreatywny i ciekawy uczniowie mogli spędzić czas poza szkołą. Praktycznie wszystkie swoje obiekty udostępnia MOSiR Radom. Prowadzone będą bezpłatne zajęcia na basenach (na Neptunie dla przedszkolaków i uczniów podstawówek, na Delfinie dla szkół podstawowych, na Orce dla liceów i szkół zawodowych), Lexus Radom Tennis Club i na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Ponadto Łuczniczy Klub Sportowy Radom będzie prowadził zajęcia z łucznictwa od 11 do 13 (dzieci obecne na boisku będą grupami zabierane na zajęcia). Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Na basen i korty obowiązują zapisy!

Dodatkowo zapraszamy na Borki, gdzie można pograć w siatkówkę, koszykówkę, czy badmintona, a sprzęt udostępnią pracownicy obiektu.

Gorąco zachęcam również do zwiedzania Muzeum Polskich Rowerów w Radomiu, które czynne jest w godzinach 9-16. Zapraszamy gości indywidualnych, a także, po uprzednim telefonie, grupy zwiedzających.

Ofertę dla dzieci i młodzieży przygotowały również Domy Kultury i biblioteka wraz z filiami.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O ZAPISACH, GODZINACH ZNAJDZIECIE TUTAJ! ➡️ http://www.radom.pl/page/4,aktualnosci.html?id=10739

Wszystkich zachęcam do korzystania z naszej oferty!