Radosław Witkowski prezydentem Radomia!

Radosław Witkowski zdecydowanie wygrał wybory. Głosowało na niego 46 650 radomian.

Państwowa Komisja Wyborcza podała w poniedziałek rano oficjalne wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich w Radomiu przeprowadzonych 4 listopada. Radosław Witkowski zdobył 53,83 proc. głosów i ponownie został wybrany na prezydenta Radomia!

Na kandydata KWW Radosława Witkowskiego "Koalicja na rzcz Zmian" (m.in. Platforma Obywatelska, .Nowoczesna, SLD) głosowało 46 650 radomian. O 6 635 więcej od kontrkandydata Wojciecha Skórkiewicza z PiS, którego poparło 46,17 proc. biorących udział w wyborach.

Frekwnecja wyniosła 52,86 proc., a więc była wysoka. Świadczy to o dużej wadze tych wyborów dla mieszkańców naszego miasta.

- Dziękuję radomianom za bardzo liczny udział w wyborach, który przełożył się na rekordową frekwencję. To były bardzo ważne wybory dla Radomia. Decydowaliśmy w jakim kierunku będzie się rozwijało nasze miasto. Dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie. To były głosy oddane na wizję Radomia otwartego, nowoczesnego i wizję kontynuacji zmian, którą przedstawiłem w czasie kampanii. Już teraz zapraszam do współpracy wszystkich, którzy uważają, że warto wspólnie rozwijać i zmieniać nasze miasto - mówi prezydent Radosław Witkowski (za www.radom.pl).
Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!👍✌️👋