Radosław Witkowski z poparciem marszałka Struzika i ministra Halickiego

Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego oraz Andrzej Halicki, minister informatyzacji i cyfryzacji udzielili poparcia kandydatowi na prezydenta Radomia z ramienia PO, Radosławowi Witkowskiemu. Sam kandydat zadeklarował ścisłą współpracę z marszałkiem Struzikiem.


Podczas spotkania w radomskiej siedzibie Platformy Obywatelskiej Adam Struzik i Andrzej Halicki poparli posła Witkowskiego w jego dążeniach do fotela prezydenta Radomia. Obaj uznali, że Radomiowi potrzeba dobrego gospodarza.

- Wczoraj kierownictwo PSL i PO zdecydowało o kontynuacji koalicji wszędzie, gdzie wygrała PO. Radomskie struktury PSL również popierają Radosława Witkowskiego. Ja także mu go udzielam. Zachęcam wszystkich wyborców, którzy oddali swój głos na Krzysztofa Ferensztajna, by w drugiej turze wyborów prezydenckich wybrali posła Witkowskiego - powiedział marszałek Struzik.

Minister Halicki uznał, że Radom potrzebuje prezydenta energicznego, którym jest Radosław Witkowski. - Od wielu lat darzę wielkim szacunkiem posła Witkowskiego. Radom potrzebuje energicznego prezydenta. Ma pełne poparcie Platformy Obywatelskiej - powiedział minister Andrzej Halicki, szef mazowieckich struktur PO.

Radosław Witkowski podziękował za poparcie PO i PSL. Zadeklarował ścisłą współpracę z marszałkiem Struzikiem.

- Rozpocząłem kampanię wyborczą w myśl hasła "Zgoda zmieni Radom". Mówiłem o historycznej chwili, kiedy premierem Polski jest Ewa Kopacz z Ziemi Radomskiej i Marii Wasiak, radomianki, która jest ministrem infrastruktury. Ta współpraca jest dla mnie bardzo ważna. Przyniesie same korzyści dla Radomia. Moje hasło wyborcze oznacza również ścisłą współpracę z marszałkiem Struzikiem. - Liczymy na dobrą i życzliwą współpracę. Mam nadzieję, że Radosław Witkowski wygra wybory w Radomiu - odpowiedział Adam Struzik.

Źródło

radom24.pl/artykul/czytaj/21185